JSME NEJVĚTŠÍ POSKYTOVATEL
OUTDOOR ŘEŠENÍ
V ZÁPADNÍCH ČECHÁCH

O W&P

W & P EURONOVA specialista na outdoor!

OUTDOOR

Tento druh reklamy zajištujeme pro skupinu W & P, jež se od července 2014 stala součástí naší mateřské společnosti.

U outdoorové reklamy je kladen důraz především na kvalitu plochy, její umístění, vlastní provedení konstrukce a průběžný servis. Největší roli hraje lokalita vystavěného nosiče či případné nasměrování a výhledová vzdálenost plochy. Pravidelnými kontrolami reklamních nosičů předcházíme snížení efektivity Vaší kampaně z důvodů poškození plakátů v důsledku klimatických podmínek či působením vandalů. Obsazenost našich reklamních ploch je v průměru 80 %, což reprezentuje kvalitu naší sítě nejlépe. Přidejte se k našim klientům a vyzkoušejte kvalitu našich ploch osobně.

Outdoorová reklama má nejrychlejší start kampaně, snadno ji lze zacílit na zvolenou skupinu a mimo jiné patří mezi nejlevnější média s největším procentem účinnosti zásahu.
Veškerá klientela má možnost poskytnutí full-servisu, který zahrnuje poradenství při výběru nejvhodnějších lokalit a médií přes originální grafiku, tisk, výlep a logistiku.

 

BILLBOARDY  │  BIGBOARDY  

Naše společnost disponuje 670 ks nosičů na území Plzeňského a Karlovarského kraje, ať už se jedná o billboardy o rozměru 5,1 x 2,4 m nebo bigboardy o rozměru 9,6 x 3,6 m. Skupina W&P také zajišťuje pronájem atypických reklamních ploch jako např. domovních štítů či střech. Společnost dále nabízí výstavbu nových ploch ve Vámi vybrané lokalitě.

 

NAVIGACE  (Lampostery/Outbannery)

Velmi rozšířenou formou reklamy se staly navigační hliníkové desky (lampostery) o rozměru 80 x 120 cm, či tzv. outbannery o rozměru 60 x 260 cm, zavěšené na sloupech veřejného osvětlení Plzně, Karlových Varů, Sokolově, Chebu, Domažlic, Ostrově nad Ohří aj. Pomáhají klientovi snadněji najít Vaši firmu a naši specialisté Vám poradí nejvhodnější počet i umístění navigačních cedulí pro správné oslovení cílového klienta. Plzeňská pobočka disponuje 350 ks těchto nosičů, karlovarská jich má v evidenci 310 ks, s tím, že tato čísla nejsou konečná. Jsme schopni osadit sloupy veřejného osvětlení dle Vašich požadavků i v lokalitách, kde zatím navigační cedule nevisí.

 

LED obrazovky

Velkoplošná LED obrazovka je výjimečná reklamní plocha na nejfrekventovanejších križovatkách v západních Čechách a predstavuje unikátní možnost prezentace na místě, kde jsou ostatní formy reklamní inzerce omezeny. Každý den oslovíte desetitisíce lidí, jedná se o moderní dynamickou formu komunikace, která přitahuje pozornost - pohyblivé video-spoty zaujmou více než statické sdělení. V případe potřeby máte možnost rychlého a pravidelného aktualizování vašich kampaní. Naše LED obrazovky najdete v Plzni, Karlových Varech a Klatovech.

 

MĚSTSKÁ DOPRAVA

W&P vám zajistí reklamu na MHD v krajských městech Západních Čech v Karlových Varech a Plzni. Nejžádanější formou je vnější celopolep autobusu v případě Plzně také trolejbusu a tramvaje, další možností je Busboard (cca. 450 x 230cm) nebo zadní strana autobusu vč. okenní fólie aj. Ve všech dopravních prostředcích je také možná vnitřní letáková kampaň o rozměru A3 a A4.

 

Zařazením společnosti W & P do mediální skupiny EURONOVA GROUP jsme dosáhli zvýšení podílu na trhu s venkovní reklamou až na 70%.
   

Naším posláním je nabízet široké portfolio ploch v oblasti venkovní reklamy, přinášet komplexní a propojenou nabídku pro realizaci reklamních kampaní celoplošným zásahem cílových skupin klientů v celé ČR.

   
Naší předností je především kvalita ploch, pozorný výběr nových lokalit našeho expanzního oddělení, exkluzivita, profesionální servis, účinnost realizovaných kampaní.
   
Součástí našeho přístupu ke klientům je vždy schopnost a vstřícnost při hledání nových a netradičních možností vedení reklamní kampaně.
   
Naši key accounti o Vašich potřebách přemýšlí a snaží se klientům nabídnout kompletní řešení. Poradenství poskytujeme zdarma. Plánování kampaně je součástí bezplatného servisu, který získá každý náš klient.
CHCETE BÝT INFORMOVÁNI O NAŠICH INOVACÍCH A NOVINKÁCH?

PARTNEŘI A PROJEKTY

KDO S NÁMI INZERUJE..